Dyskomfort, uciski w podbrzuszu i wrażenie opuchnięcia

Witam. 5 m-cy temu uprawiałam peeting ze swoim byłym chłopakiem. Zaraz na drugi dzień po zbliżeniu zaczęłam odczuwać pieczenie i dziwny dyskomfort, który narastał z każdym dniem. Wybrałam się do ginekologa lecz przed wizytą wzięłam Iladian bo nie mogłam wytrzymać pieczenia i świądu. Na usg pani dr nic nie zobaczyła i stwierdziła, że jestem zdrowa. Niestety, dziwny dyskomfort, uciski w podbrzuszu i wrażenie opuchnięcia w środku mam do dziś. Co to może być i co mam zrobić? Miesiączkuję normalnie.

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na infekcje. Proponuje udać się do lekarza ginekologa ponownie.