Dyskretne uwypuklenie krążka mk w stronę kanału z przyleganiem do worka oponowego

Witam serdecznie. Z badania tomografii wynik:L2L3L4 w normie,L4L5 bulging,L5S1 dyskretne uwypuklenie krążka mk w stronę kanału z przyleganiem do worka oponowego i początkowych odcinków korzeni S1.z rtg wynik miałam:lordoza lędźwiowa spłycona.A gdy się zmęczę odczuwam uciskający silny ból w klatce piersiowej.Bardzo proszę o odpowiedź.Pozdrawiam

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na występowanie dość zaawansowanych zmian zwyrodnieniowych oraz przeciążeniowych w obrębie kręgosłupa z możliwym konfliktem pomiędzy strukturami nerwowymi. Proszę skonsultować się na tym etapie z neurochirurgiem.