Dysplastyczna kość krzyżowa, skolioza

Mam ból kości ramienia prawego ,biodra,kosci piszczelowej nogi prawej strony i ręki.a początek tej dolegliwości zacząl sie od bólu w okolicy lędzwiowej ,lekarz zapisała mi Movalis,i to samo w tabletkach,to mi nic nie pomogło,miałam konsultacje neurologiczną oraz ortopedyczną w okolicy kości krzyżowej wyczuwam guz,stwirdzono zgrubienie tkanki tłuszczowej,rtg wykazało-dysplastyczna kość krzyzowa,skolioza, Leki przeciwbólowe nie pomagaja mi,bol zrywa mnie kilka razy nocą,jakie bad.mam wyk,Marlen

Aleksander Ropielewski

Najlepsze do oceny ew. ucisku nerwów będzie badanie rezonansu magnetycznego. Polecam jednak kontakt z poradnią leczenia bólu. Przyjmują tam specjaliści z dużym doświadczeniem w leczeniu bólu przewlekłego (jeżeli w Pani miejscowości nie ma takiej poradni lub terminy oczekiwania są długie warto spróbować w pobliskich miejscowościach). Ja nie mając możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego i zebrania dokładnego wywiadu nie mogę Pani pomóc.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski