Dzienny ból głowy przeistaczający się czasem w migrenowy

Witam.Od czasu gdy zdiagnozowano u mnieCTSprzebywam naL4 w domu ponieważ objawy nie pozwoliły wykonywać mi pracy. Od tego czasu(3 tygodnie) zauważyłam u siebie następujące objawy : dzienny ból głowy, przeistaczający się czasem w migrenowy. nadwrażliwość na dzwięki oraz światło.szczególnie do południa, osłabienie, czuję się naprawdę zmęczona. podst. badania mam ok. nie jestem w ciazy nie spożywam alko. nie pracuje więc skąd to wszystko u mnie? czy to objawy jakiejs choroby?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza neurologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecejpowiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.