Ectropion glandularis endocervicalis papillaris colli uteri
Witam, właśnie odebrałam wynik badania hisapat i prośba o przełożenie na polski: Ectropion glandularis endocervicalis papillaris colli uteri cum inflammatione chronicae partim massivae. Kanał i jama: endocervicitis chronica polyposa, mucus.Polypi et fragmenta polyposa endometrii mixti:in stadio proliferationis prolongati partim irregularie ct in stadio secretionis incipiente, inflammatio chronica focalis. Dziękuję

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Ektopia gruczołowa brodawkowa z masywnym przewlekłym zapaleniem. W kanale i jamie przewlekłe zapalenie z polipami. Sugeruję zgłosić się do ginekologa celem rozpoczęcia ewentualnego leczenia.
Pozdrawiam.