Efekty ćwiczeń na rowerku treningowym

Witam. Planuję zakupić rowered do ćwiczeń. Piszę do Państwa z zapytaniem czy ćwiczenia na nim pomogą zrzucić zbędne kilogramy. Jeśli tak, to ile trzeba na nim ćwiczyć i kiedy widoczne są efekty?

witam Panią,

każdy rodzaj aktywności fizycznej pomoże Pani zgubić zbędne kilogramy. Ważne aby aktywność fizyczna była systematyczna. Proszę korzystać z rowerka przynajmniej 4 razy w tygodniu po około 1h. Po jakim czasie zobaczy Pani efekty to już kwestia bardzo indywidualna.
Musi Pani pamietać że 70% sukcesu to jednak odpowiednia dieta. . Jadłospis powinien być dostosowany do Pani zapotrzebowania energetycznego. Bardzo ważne jest to co jemy przed i po treningu.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk