Entezopatia ścięgna piętowego

Podczas mri stawu skokowego stwierdzono torbiel podchrzestna9×4mn kosci skokowej.wiezadlo skokowo-strzalkowe zachowana ciaglosc o podwyzszonym sygnale.Wiezadlo skokowo-pietowe ciaglosc wydaje sie byc zachowana do oceny z badaniem fizykalnym klinicznym.Zwiększona ilosc płynu w stawie skokowym dolnym i stawach stepu. Ślad plynu w pochewkach mm strzalkpwych. Entezopatia ścięgna pietowego. O czym mówi taki opis badania, jak powinno wygladac dalsze postepowanie w takim przypadku.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest wykonać badaniu usg i ocenić powyzsze lamenty w badaniu dynamicznym. Proszę koniecznie udac sie do lekarza ortopedy.