Farmakologiczne i psychologiczne leczenie z nerwicy
Mam 29 lat, leczę się farmakologicznie i psychologicznie z nerwicy. Usg dopochwowe-ok, wyiki krwi-ok, usg jamy brzusznej-ok. Mam parcie na pecherz, kłucie w dole brzucha tuż za kością łonową. Byłąm u urologa, ginekologa, neurologa, nikt nie wie co to może być. Dodam że mam także "gulganie" w brzuchu i podbrzuszu, częste, głośne i intensywne. Wypróżniam się regulanie, brak krwi w stolcu(robiłam badanie). Kolonskopiwe 4 miesice temu tez nic nie wykazała.Doskwiera mi to ciągłe parcie a pecherz.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Przyczyny autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.
Witam
Ciągłe parcie na mocz najczęściej jest wynikiem
stanu zapalnego układu moczowego.
Mogą też być inne przyczyny, np. choroby
cewki moczowej, gruczołu krokowego
czy kamica pęcherza moczowego.
Jeżeli jednak nie stwierdzono u Pani wymienionych
wyżej chorób ani też nieprawidłowości w budowie
i czynności układu moczowego to znaczy,
że Pani dolegliwości wywołane zostały przez czynniki
psychiczne, np. przez nerwic ę lub długotrwały stres.
Zachęcam Panią do psychoterapii, która jest
najskuteczniejszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu. .
Pozdrawiam serdecznie