Fioletowa rana z czarnymi brzegami po skaleczeniu nożem

Witam, tydzień temu przecięłam sobie opuszek nożem, po kilku godzinach pojechałam do lekarza, bo płatek skóry odstawał i lekarz przykleił mi go plastrem, tak żeby rana mogła się zrosnąć. Dziś rana jest fioletowa z czarnymi brzegami, czy to dobry znak? Przy dotyku czucie jest ograniczone, tak jakby był zdrętwiały.

Szanowna Pani, musiałbym zobaczyć ranę, jakiekolwiek wątpliwości proszę omówić z lekarzem prowadzącym

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.