Fragment tkankowy z ziarninowaniem oraz licznymi ziarniniakami resorpcyjnymi

W 2013r usunięto mi guza (rak)piersi. w 2014 usunięto guza (rak) drugiej piersi. W 2013 r przeszłam radioterapię. Obecnie również będzie terapia i hormonoterapia. Mój wynik histop. -"fragment tkankowy z ziarninowaniem oraz licznymi ziarniniakami resorpcyjnymi, bez utkania raka.Węzeł chłonny bez przerzutu. Węzły chłonne: CK AE1/AE3: 1 węzeł (-).Mam przepisany Tamoxifen 20mg który zmniejsza ilość płytek, mam niskopłytkowość. może inny lek nie zmniejszyłby ilości płytek.

Podany wynik histopatologiczny to jeden z kilku, które prawdopodobnie pani posiada, jednak nie mówi nic na temat guza pierwotnego, ani strony. Aby móc doradzić, konieczne jest przeanalizowanie wszystkich wyników "obu stron". Prowadzący onkolog z pewnością bierze pod uwagę możliwości działań ubocznych tamoksyfenu i wyjściowe parametry laboratoryjne (nie otrzyma pani leki przy nieprawidołwych wynikach)