Fragmenty nabłonka wielowarstwowego płaskiego i strzępki błony śluzowej kanału szyjki macicy bez zmian nowotworowych

Bardzo proszę mi wytłumaczyć o co w tym opisie chodzi czy fragmenty jakieś pozostały i trzeba to wyleczyć?Fragmenty nabłonka wielowarstwowego płaskiego i strzępki błony śluzowej kanału szyjki macicy bez zmian nowotworowych. Dodam również że bardzo mnie boli w podbrzuszu, mam plamienia, zmagam się z upławami , czasami nie mogę utrzymać moczu oraz przy podnoszeniu prawej nogi odczuwam ból w podbrzuszu z lewej strony. Co mam zrobić, bardzo proszę mi pomóc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania jest prawidłowy. W celu leczenia występujących objawów proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.