Galaretowata wydzielina i uczucie szczypania w pochwie po kuracji przeciwgrzybiczej

Od 2 lat choruje na przewlekle infekcje raz bakteryjne a raz grzybicze ostatnio na c.glabrate lekarz przepisal mi Betadine bo antybiotyki docelowe nie dzialąly na tego grzyba. 2 dni temu skończyłam kuracje 23 glob i widzę galaretowate przeźroczysto- mleczne upławy "jak skrzep" miałam je juz w czasie brania tych globulek czy to oznacza ze jodyna nie dziala na tego grzyba? przyjmuje gynoflor ale śluz jest dalej dziwny i czyje szczypanie w pochwie czy to efekt po tych globulkach czy nie zadzialal?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno stosowanego preparatu jak i nawrotu infekcji. W celu wyjaśnienia problemu proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.