Gdzie leczyć brak czucia po ugryzieniu?

W zeszłym tygodniu zostałem ugryziony w przedramię, tuż przy stawie promieniowo-nadgarskowym. Od tamtej pory nie czuję wewnętrznej strony wierzchu kciuka i części wierzchniej strony śródręcza. Czy może to stanowić jakieś zagrożenie lub rozwinąć się w poważniejszy problem? Czy powinienem się z tym gdzieś zgłosić?

Zdecydowanie należy przeprowadzić terapię odblokowującą tkanki, być może powodem jest krwiak, który uciska nerw. Terapia przeprowadzona przez fizjoterapeutę powinna zawierać mobilizację tkanek zarówno głębokich i powierzchniowych oraz ćwiczenia poszczególnych mięśni. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki