Gdzie szukać przyczyny mojego problemu z wąsikiem?

witam, mam problem z odrastającym wąsikiem mimo depilacji laserowej, pomimo kolejnego zabiegu jest bez zmian, a owinno już go praktycznie nie być,kosmetolog poleciła mi żeby zrobiła badania hormonalne: tarczycy, progestetron, estrogen i udała się z nimi do lekarza. tylko podobno badania te trzeba wykonać w konkretnej fazie cyklu. Dokładnie w którym cyklu najlepiej wykonać te badania. Czy lepiej udac się do jakiegos lekarza i to on zleci badania konkretne?

Dzień dobry, czy zabiegi depilacji laserowej wykonywała Pani laserem czy IPL, bo jeśli tym drugim to stad ten znikomy efekt. Ważne czy zabiegi były wykonywane regularnie i na jakich parametrach.
W celu badan proszę udać się do endokrynologa.

Pozdrawiam serdecznie