Gojenie się siatkówki po operacji a powrót do pracy

jak dlugo trwa gojenie sie siatkowki po operacji, i kiedy mozna powrocic do pracy fizycznej

Witam serdecznie. Siatkówka goi się dość szybko, jednak powrót do pracy stricte fizycznej powinien być opóźniony o co najmniej kilka miesięcy.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie da się tego ocenić bez wiedzy o Pani stanie zdrowia. Jest to kwestia indywidualna i w Pani przypadku kompetentną osobą do oceny Pani stanu zdrowia i możliwości powrotu do pracy jest lekarz medycyny pracy i okulista, który Panią prowadził. Pozdrawiam.