Golenie nóg u 38-latka

Mam 38 lat i jestem mężczyzną .Moje pytanie jest związane czy jako mężczyzna normalne jest że sobie przycinam włosy na nogach lub ewentualnie gole.Z jednej strony robię to ponieważ mam zgrabne nogi i.Mam zonę i syna jestem 12 lat po ślubie.Podniecają mnie Kobiety jeżeli o to chodzi .Po drugie czy golenie nóg jest grzechem ponieważ to mnie trochę podnieca a ja nie chce grzeszyć.

Dzień dobry!

"Grzech" nie jest pojęciem naukowym, medycznym ani psychologicznym, stąd nie otrzyma Pan tutaj odpowiedzi na swoje pytanie.

Pozdrawiam!

grzech, to kwestia przekonan...pytanie o co chodzi lub za co jest to zachowanie....odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza