Gorsze widzenie na jedno oko

witam, mam 32 lata i nigdy nie nosiłam okularów ani nie miałam problemów ze wzrokiem, kiedyś tylko okulista wspomniał mi, że mam troche słabsze lewe oko. Ostatnio chciałam sprawdzić czy nadal jest słabsze i faktycznie jak czytam coś na wyciągnięcie ręki to prawe oko widzi idealnie natomiast lewe ma rozmazany obraz, widzę i mogę odczytać ale sprawia mi to już jakąś trudność, dopiero przybliżenie ręki wyostrza litery i cyfry. Powinnam się niepokoić?

Lek. Tomasz Budlewski

Powinna się Pani zgłosić do okulisty. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć.