Gra na fortepianie a rekonstrukcja ścięgna w palcu wskazującym

Czy istnieje możliwość powrotu do grania na fortepianie , gitarze po operacji rekonstrukcji ścięgna w palcu wskazującym?Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Na to pytanie musi udzielić odpowiedzi chirurg, który będzie Panią operował. To wszystko zależy od konkretnej sytuacji klinicznej zaistniałem głównie w trakcie i po zabiegu.

Nie znam zakresu uszkodzenia, sposobu naprawy chirurgicznej ani jej efektu końcowego - nie potrafie więc odpowiedzieć autorytatywnie - bo za malo znam przypadek !!! zż