Grube nogi, pupa i tłuszcz na brzuchu.

Witam! Mam 15 lat, 168 cm i ważę 60kg. Mam nieproporcjonalnie duże uda i tłuszcz na brzuchu. Nigdy nie stosowałam żadnej diety, bo nie mam żadnego poparcia wśród najbliższych, ale mimo wszystko ograniczam się w spożywaniu słodyczy i nie chodzę do fast-foodów. Zaczęły się wakacje, więc mam więcej czasu dla siebie. Proszę mi poradzić jakie powinnam dobrać ćwiczenia aby trochę zrzucić z tych partii ciała? Jednak nie chciałabym chodzić na siłownię. I mam jeszcze jedno pytanie czy udałoby mi się to i zejść do wagi ok. 55 kg. w przeciągu 2,5tyg, ponieważ wyjeżdzam nad morze i chciałabym wyglądać szczuplej. Proszę o pomoc i z góry dziękuję!
15 LAT ponad rok temu

Witam,
Obwód pupy, bioder i ud pozwalają zmniejszyć zajęcia aerobiku:
- ABF,
- rowery,
- fat burning
(zajęcia nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej),
- step
(zajęcia na stepie),
- dance
(układ choreograficzny, taneczny) oraz
- magic bar
(zajęcia ze sztangami i dużą ilością wypadów i przysiadów).

Warto także wykorzystać wakacje i:
- wybrać się na wycieczkę rowerem
- pojeździć na rolkach (intensywna praca dolnych części ciała). Pozowli to na utratę kilku centymetrów w dolnych partiach ciała.Przydatne mogą być:
- wypady
- przysiady
- wymachy nóg
- "rowerek"
- napinanie mięśni.
Talię najlepiej wyszczuplić poprzez wykonywanie brzuszków tradycyjnych, oraz brzuszów skośnych, spięć mięśni brzucha.
 Ma Pani prawidłową masę ciała - proszę się nie odchudzać!

Pozdrawiam