Grudki w pochwie o nieprzyjemnym zapachu u 21-latki

Witam. Od ponad roku mam w pochwie "coś" białego, takie grudki i dodam, że mają bardzo nieprzyjemny zapach. Byłam u ginekologa, powiedział, że to normalne i że nie mam się czym martwić. Tylko, że zaczyna mnie to już drażnić i chciałabym się tego pozbyć. Jest na to jakiś sposób?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane grudki mogą mieć pochodzenie fizjologiczne (śluz szyjkowy) jak i może być to wynik infekcji grzybiczej. Jeśli jednak specjalista ginekolog nie stwierdził cech infekcji to sugeruję, by mu Pani zaufała.