Grudki wokół odbytu u 31-latka

Grudki wkoło odbytu . Od jakiegoś czasu wkoło odbytu mam grudki, myślałem że to hemoroidy ale po miesiącu stosowania maści nic nie pomaga. Czy ktoś wie co to może być, jak i gdzie to leczyć?? Wiem że zdjęcie nie jest zbyt fajne ale nie mam innego pomysłu jak to opisać. Obawiam sie że to tzw. kłykciny ale jestem heteroseksualny i nigdy nie spałem z facetem http://ifotos.pl/zobacz/Cosjpg_swerwpn.jpg

Po pierwsze - nieskuteczne leczenie maścią nie wyklucza hemoroidów, bo maści nie pomagają. Po drugie - zdjęcie niewyraźne, kolory rozjechane, niewiele da się z niego wywnioskować. Po trzecie - kłykciny w tym umiejscowieniu zdarzają się również u heteroseksualnych mężczyzn. I po czwarte - trzeba pójść do dermatologa.