Guz na miednicy mniejszej w wyniku tomografii komputerowej

Witam właśnie leże w szpitalu, na tk znaleziono guza o wielkosci 5cm, na miednicy mniejszej, po hektoskopi jelita czyste, ginekologicznie tez zmian nie ma a wczoraj po badaniu rezonansem guza nie ma i moze bym uwierzyla gdyby nie to ze ginekolog go bada i czuje mojego nieproszonego gościa, Jestem w punkcie wyjscia? Jakie badania zostaly co teraz
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Byc może zmiana opisywana w miednicy jest torbielą lub zbiornikiem z płynem surowicznym. Jeżeli w TK była ona uwidoczniona można powtórzyć to badanie. Pomocne może być także USG.