Guz na śledzionie i ból pod żebrami
panie doktorze mam problem w usg wyszlo mi jakis guz lub co inne na sledzionie i mam pytanie zrobilamm tk i zamiesiac wyniki a zaczyna mnie bardzo bolec po stronie lewej podzebrami ?????????

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, zalecałbym konsultacje z lekarzem zlecajacym badanie celem interpretacji wyniku. Guzy śledziony są bardzo rzadkimi chorobami. Pozdrawiam