Guz w okolicy odbytu a hemoroidy

Witam, mam taką wstydliwą dolegliwość. Zacznę od początku. Po ciąży a raz w trakcie przy oddawaniu stolca krwawiłam (nie dużo) raz na jakiś czas towarzyszył mały ból i był spokój znów na parę miesięcy. po 4 latach hemoroidy "jak zakładam" znowu zaatakowały po przyjmowaniu leku na cukrzyce który wywoływał u mnie biegunkę. Pojawił się guz wewnątrz, jednak wyczuwalny i bolesny od odbytu w wielkości śliwki węgierki zachodzący na prawy pośladek(miedzy pośladkami)czy to faktycznie hemoroidy?

Aleksander Ropielewski

Tak duża smiana raczej nie jest hemoroidem. Konieczne badanie per rectum i ew. rektoskopia. W tym celu prosze zgłosić się do chirurga lub lekarza rodzinnego.