Guzek pod skórą na przedramieniu

Mam wyczuwalny guzek pod skórą na prawym przedramieniu. Nie jest to guzek zaraz pod skórą. Wydaje się, że jest od nieco w głębszej warstwie ręki. Do jakiego specjalisty się udać. Do chirurga onkologa czy do chirurga.

W takim wypadku wystarczające będzie udanie się na bezpośrednią konsultację do chirurga ogólnego. Ta zmiana być może jest tłuszczakiem, kaszakiem, włókniakiem lub ganglionem. Zapewne będzie wymagała usunięcia. O wszystkim zadecyduje chirurg po bezpośrednim badaniu.