Guzek przy zębie u 22-latki

Witam serdecznie , mam taki problem , na zębie/przy zębie zrobiła mi się taka gulka ( z dziąsła , skóry ? ) , która do wczoraj nie bolała . I tu pojawia się moje pytanie co to może być oraz czy dentysta jest w stanie to przebić/usunąć ? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Nie wiem co to może być (kieszonka?) i co może zrobic z tym dentysta , ALE NA PEWNO POMOŻE I RADZĘ UDAĆ SIĘ DO NIEGO!!! zz