Guzek w części ciemieniowej głowy

Kilka lat temu pojawił się na mojej głowie, w części ciemieniowej, niewielki guzek. Obecnie jest on wielkości ziarna fasoli, miękki u podstawy, wypełniony płynem.Bylam u dermatologa, który stwierdził że to niegroźna torbiel. Słyszałam jednak, że torbiel powinna mieć ujście a w mojej go nie ma. Kiedyś,gdy uderzylam się w głowę,zawartość guzka "rozlała się" pod skórą powodując lekkie pieczenie. Po niedługim czasie jednak guzek znów urósł. Choruję na ŁZS.Niedawno pojawiły sie 2 kolejne guzki.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać opinii lekarza dermatologa. Usunięcie zmiany może być przeprowadzone jedynie ze względu na defekt kosmetyczny.