Guzek w obrębie ramienia a Dermatofibrosarcoma
witam po wykonaniu badania usg przedramienia lewego pod skóra mam guzka wyszło w opisie że guzek jest odgraniczony i wyszlo ze nie jest unaczyniowiony ale się boje iż 5 lat w stecz miałam usówanego guzka kawałek dermatofibrosarcoma czy to może być wznowa czy też nie i jutro idę umawiać się na zabieg i jestem w strachu że to może być to samo to jest twarde pomocy boje się

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Niestety nie można tego wykluczyć do czasu wyniku badania histopatologicznego podejrzanego guzka.