Guzek w piersi u 25-latka
Mam 25 lat i guzek w piersi.Pojawił się ok.2 m-cy temu,Był twardy,bolesny.1 usg:rozrost tk. gruczołowej 22 mm,bez zmian ogniskowych,węzły b/z. 2 usg podobne,cechy ginekomastii,jądra b/z, usg przestrzeni pozaotrzewnowej b/z.W rezonansie sugerowane zmiany o typie płynowym drobnotorbielowym, nadnercza prawidłowe, pakiet hormonalny w normie,jedynie horm.tarczycy w górnej granicy normy.Teraz prawie nie boli i mniej wyczuwalny, pierś nadal powiększona.Jeden lekarz mówi usunąć drugi obserwować.Co robić

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Ja również sugeruję usunąć zmianę. Głównie, aby nie budziła ona niepotrzebnych niepokojów.