Guzek w pomiędzy wargą sromową a udem

W zagłębieniu miedzy warga sromowa, a udem w pachwinie zrobił mi sie owalny na pół palca guzek, boli gdy dotykam gdy siadam i zmieniam pozycje, jest ok gdy stoję lub ułożę sie dobrze leżąc, 1 dnia myślałam ze robi mi sie jakiś pryszcz bo był podobny ból ale na drugi dzień znacząco to urosło, nie czuje tam żadnych grudek, zmiana jest gładka i owalna, jestem ostatnio przeziębiona, bolą mnie stawy, wrażenie garaczki, siedziałam ostatnio w nocy na plazy, moze sie zaziebilam, moze to węzły, ropien

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może mieć podłoże zapalne. Nie można wykluczyć powiększonego węzła chłonnego. Jeśli zmiana nie ustąpi w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.