Guzki na piersiach u 9-miesięcznej córki

Witam.mojej 9miesięcznej. Corce wyskoczyly guzki na piersiach.miala je juz kiedys ale zniknely.lekarz powiedzial ze to hormony.teraz ma je ponownie juz okolo3tygodni.czy powinna miec jakies zrobione specjalistyczne badania?dodam ze karmie ja miesem z cieleciny drob sporadycznie.

co innego guzki a co innego powiększone gruczoły piersiowe a prawdopodobnie córka ma powiększone gruczoły piersiowe .Czasem tak u niemowląt jest nawet u chłopców szczególnie jeśli karmione sa mlekiem matki. Obserwować i kontrola u lekarza za 2-3 miesiące.