Guzki na wargach sromowych po depilacji narządów intymnych

chciałam zapytac na wargach sromowych pojawiły mi sie guzki wypełnione krwia podczas depilacji zaciełam sie maszynka i nie mogłam powstrzymac krwotoku robi ich sie coraz wiecej co to moze byc? czasem sstrasznie piecze i swedzi

Witam. Objawy są wynikiem zakażenia skóry. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza który wdroży odpowiednie leczenie.