Guzy podskórne i zapalenie żył

mieszkam za granica powiedziano mi ze mam zapalenie zyl i ze to choroba reumatyczna objawy guzy podskorne juz z 8lat sie mecze od pol roku biore metroteksat i powiedzial lekarz ze choroba atakuje nerki bym chciala dokladnie uslyszec co to za choroba i czy jest uleczlna i jakies szczegoly zagrozen

Aleksander Ropielewski

Nie wiem na jaką chorobę choruje Pani, ale objawy jakie pani opisała mogą występować np. w toczniu rumieniowatym ukłądowycm, zespole nakładania. Prosze zapytać lekarza jaką postawił diagnozę.