Guzy w tarczycy a badanie TSH

Mam takie pytanie od pewnego czasu mam kłopoty z tarczycą, 2 miesiące temu robiłam wynik TSH i wyszedł 0,663 , w tym miesiącu robiłam powtórne badanie i wynik wyszedł 1,063. Robiłam biobsje i nic takiego nie wyszło, dodam że mam 5 guzów w taczycy. Niewiem co jest wynik skacze, do tego od pewnego czasu nie mam okresu , nie mam pojęcia co się dzieje wiem że w ciąży nie jestem. Leków na tarczyce nie biore. proszę o szybką odpowiedz w góry szczerze dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji nie ma powodów do obaw. Obaw wyniki są prawidłowe a ich wartości mogą ulegać pewnym zmianom. Wskazana jest okresowa kontrola wspomnianych guzów.