Hashimoto i niedoczynność tarczycy oraz ból brzucha i duszności

Mam 32l od3 lat choruję na hashimoto niedoczynność.NIedawno robiłam wszystkie badania.TSh,Mocz,morfologie,ob,próby wątrobowe,kał na pasorzyty, cukier i gastroskopie po prawej stronie pobolewa mnie brzuch wyniki mam dobre byłam u lekarza i to potwierdził.Niepokoi mnie fakt że bardzo cieżko mi oddychać mam dusznosci boli w klatce piersiowej i w plecach,moje serce szybko bije i mam suchy kaszel czasem ustaje a potem sie nasila.I jak by mnie ktos za serce trzymał.Boli mnie też czasem lewa ręka.Co mi

Nie napisała pani jak wyszly wymienione badania. Czy ten lekarz który wykonywał badanie brzucha również pania osluchal? Nakezaloby wykluczyć chorobę serca (np ekg) i pkuc (spirometria) Ch Hashimoto jako zaburzenie autoimmuniliguczne może iść w parze z innymi schorzenuami.