Helicobacter Pylori i wzdęty brzuch u 36-latki

Witam,Codziennie rano jak wstaję z łóżka i wypijam nawet dwa łyki wody zaraz robię sie jak balon,później nawet żebym zjadła cokolwiek będę juz wygladała cały dzień jakbym była w 5 miesiącu ciąży.Mam pracę w ruchu,ograniczam spozywanie fast food,odżywiam się zdrowo ,nie piję,nie palę ale wiem ze mam helicobacter, gdzie jest problem? Mam 36 lat a juz w szkole podstawowoej zaczęły sie problemy z brzuchem,rówieśnicy wysmiewali sie ze mnie w VI klasie że jestem w ciąży.Nic nie mogłam jesć.Ratunku

Witam. Oprócz badań na bakterię proponowałabym Pani zrobienie testów na nietolerancje pokarmowe lub alergię lub badania w kierunku celiakii. Często objawem tych chorób jest wzdęty, bolący brzuch.http://www.dietetykwkrakowie.pl/artykuly_i_porady/celiakia-i-dieta-bezglutenowa/
proszę poczytać o chorobie i jej objawach i porozmawiać z lekarzem pierwszego kontaktu o skierowaniu do alergologa lub gastrologa.