Huśtawki nastrojów po ośmiu latach pracy w służbach mundurowych

Pracuje już prawie 8 lat w służbach mundurowych. W przeciągu tych lat dużo się zmieniło.... Przed Strażą byłem osobą wesołą, pozytywną z poczuciem humoru uśmiechniętą bez problemu nawiązywałem kontakty w innym środowisku aż do pewnego momentu. Od prawie dwóch lat zacząłem się obawiać , że coś się dzieje nie tak zmoją osobą popadam częsta w huśtawkę nastroi jednego momentu szczęśliwy,wesoły a nagle chce mi się płakać. Moja energia do życia się wyczerpała nic mi się nie chce najlepiej.....

Dzień dobry!

Przewlekły stres i cała specyfika zawodu mundurowego może dotkliwie odbijać się na kondycji psychicznej, powodować zaburzenia nastroju, aż do stanów depresyjnych, lękowych, nerwicowych, zmian w osobowości itp. Zachęcam do konsultacji psychologicznej i psychoterapii. Może Pan zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza