Ile orientacyjnie trwałoby prostowanie górnych jedynek i dwójek u osiemnastolatka?

Witam. Ile orientacyjnie trwałoby prostowanie górnych jedynek i dwójek u osiemnastolatka? Ułożone są prosto, lecz jedynki wykrzywione do przodu, dwójki zaś szeroko rozstawione

Długość leczenia ortodontycznego jest uzależniona od rodzaju i zaawansowania wad - czynnościowej, kostnej i zębowej, a także od ogólnego stanu zdrowia, diety itp. Zwykle leczenie aparatem stałym trwa od 2 do 3 lat. Pozdrawiam