Ile trwa czas rekonwalescencji po zabiegu usunięcia tłuszczaka?

Witam. Mam zaplanowany zabieg usunięcia tluszczak na biodrze (szerokość ok. 4cm). Pytanie jest czy po takim zabiegu dlugo będę uzieminny? Pytam ponieważ 3 tyg po zabiegu mam zaplanowany wyjazd na narty.

Ograniczenie ruchowe po takim zabiegu to tylko kilka dni i myślę, że będzie Pan mógł swobodnie pojechać na narty po 3 tygodniach od zabiegu.