Ilość plemników w nasieniu a naturalne poczęcie

Mam 19,8mln/ml plemników reszta parametrów b dobra,czy przy tej ilości plemników mogę mieć naturalnie dzieci proszę o konkretną opowiedz tak lub nie.dziekuje

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, stężenie plemników znajduje się minimalnie poniżej normy, praktycznie na granicy błędu laboratoryjnego, wobec tego wyniki nasienia można uznać za prawidłowe i nie wynika z nich, aby poczęcie drogą naturalną mogło być utrudnione.