Impotencja po stosowaniu leków psychotropowych

Witam. Mam 26 lat leczyłem się lekami psychotropowymi ApoSuprid przez co pojawiła się u mnie impotencja i brak libido. Lekarz powiedział, że po odstawieniu leków wszystko wróci do normy. Jakieś 2 miesiące temu odstawiłem lek i wróciło mi libido, natomiast mam problemy z uzyskaniem erekcji (przed leczeniem było normalnie). Co mam teraz robić? Czy te leki coś mi trwale uszkodziły? Czy wróci wszystko do normy?

Witam
Lek , który pan brał ma w działaniach ubocznych wpisana impotencje i lekarz pana o tym poinformował. Skoro libido wróciło do normy po ok. 2 miesiącach ,to i dalsze oczekiwanie tez musi pan wpisać jako skutek uboczny i trzeba poczekać jak się unormuje.
Niestety nikt panu nie zagwarantuje,że zaraz to nastąpi bo to zależy od osobistych zdolności regeneracyjnych organizmu i dlatego w razie przedłużającej się niedyspozycji proszę zgłosić się do seksuologa osobiście.
Pozdrawiam

Mgr MaĹgorzata Julianna Oktawiec

Szanowny Panie - równolegle do seksuologicznej oceny należy pamiętać o ocenie problemu z perspektywy lekarskiej, w szczególności jeżeli problem nadal nie ustąpił.