Infekcje pochwy po tabletkach antykoncepcyjnych

Mam 20 lat. Stosowałam tabletki yasminelle. Po miesiącu pojawiła się infekcja pochwy beztlenowcami, później doszły do tego bakterie e.coli. Teraz jest to już wyleczone. Od tego momentu (listopad) mam objawy zapalenia cewki moczowej/pęcherza. Uczucie parcia na cewkę, częstomocz, takie uczucie ani nie bólu, ani nie pieczenia w cewce. Dwukrotne badanie moczu wyszło w normie. Nie współżyję. Stosowanie furaginy nie rozwiązało problemu. Piję ponad 2l wody dziennie +herbata z nagietka i nic nie pomaga.

Witam,
Infekcja beztlenowcami, a szczególnie E. Coli najprawdopodobniej powróciła, lub nie była doleczona do końca z zastosowaniem po leczeniu profilaktyki: np. mała dawka antybiotyku na noc przez miesiąc. Obecnie wskazane byłoby ponowne prze leczenie łącznie z metronidazolem dopochwowo, wypijaniem jak dotychczas ok.2 litrów czystej nisko zmineralizowanej wody( przegotowana, z filtra, źródlana) dziennie oprócz innych napojów, stosując także preparaty żurawinowe.