Interpretacja AFI, BPD i FL

Proszę o zainterpretowanie mojego wyniku usg. AFI norma, BPD 42,2 - 18 6, HC 152,6 - 18 1, AC 132,8 - 18 5, FL 25 - 17 3. Czy FL nie jest zbyt niskie? Wszystko jest dobrze?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zalecam konsultację wyników badań z lekarzem wykonującym badanie usg i lekarzem prowadzącym Pani ciążę. Przy interpretacji badań poza samymi wynikami istotne znaczenie mają dane uzyskane z wywiadu i badań wykonywanych poprzednio. Pozdrawiam.