Interpretacja badań mikrobiologicznych

Mam pytanie odnośnie interpretacji mojego wyniku badań mikrobiologicznych. Wynik: komórki nabłonka - obecne; leukocyty: liczne; lactobacillus: mierne; inne bakterie: brak; grzyby: brak; PH: 4.0; komórki "clue cells": brak; test aminowy: ujemny; stopień czystości -II. Uwagi: Badanie w kierunku obecności Neisseria gonorrhoeae (GNC) - ujemne. Co oznacza taki wynik, czy powinnam się martwić? Czy czekają mnie kolejne badania?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik dobry, mało pałeczek kwasu mlekowego, być może wskazane będzie stosowanie globulek z kwasem mlekowym, proszę wynik skonsultowac z ginekologiem.
Pozdrawiam