Interpretacja badania GDX a jaskra

Proszę o interpretację wyników badania GDX. OD TSNIT Av - 51.0 Superior - 58.0 Inferior - 65.0 TSnit Std.Dev. - 24.4 NFI - 24 OS TSNIT Av - 54.5 Superior - 66.2 Inferior Av - 70.5 TSNIT Std.Dev. - 29.6 NFI - 15 Inter - eye Symmetry - 0,95 Dodam, że w mojej rodzinie nigdy nie było jaskry

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.