Interpretacja badania RTG płuc u 63-latki
Bardzo proszę o interpretację badania RTG płuc- "owalne uwypuklenie na zarysie lewej przepony w kącie przykręgosłupowym, zmiana powiększyła się w porównaniu do badania z 2013 r/ nic nie wiedziałam o tej zmianie/ ,odcinkowa eventracja przepony ? Pozostałe parametry bez zmian. Czy mam się bać? -dziękuję i pozdr

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Należy przeprowadzić dodatkowe badania. Sugeruję udać się do lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam.