Interpretacja morfologii krwi u 28-latki

Witam serdecznie. Zwracam się z prośbą o interpretację wyników morfologii. Wyniki które wychodzą poza normę to płytki krwi 468 tys./ul, monocyty 11,7%, eozynofile 0,09 tys./ul, limfocyty 19,9 %. Mam 28 lat, często czuję się bardzo zmęczona, mam pulsujące bóle głowy (puls często w granicach 90-130), ostatnio również częste bóle brzucha. Pozdrawiam, Sylwia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani pełnego wyniku morfologii, co wyklucza możliwość szczegółowej interpretacji. Opisane przez Panią objawy w zestawieniu z nieprawidłową morfologią wymagają dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.