Interpretacja opisu rezonansu magnetycznego
dostałam opis rezonansu magnetycznegoprzestrzeń barkowa wysokości 5 mm dyskretnie podwyższony sygnał w dystalnej części ścięgna nadgrzebieniowego zmiany na granicy normy co to oznacza?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik powinien zostać oceniony przez specjalistę ortopedę w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.