Interpretacja wyników badania a rak jelita grubego

witam,prosze o interpretacje wyniku badan,moj maz choruje na raka jelita grubego w zeszlym roku wycieto guza,jest w trakcie chemii stadium pT3 L0 V0 G2 p2a(5/13)lokal R0 cM1(hep),z gory dziekuje
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rak jelita grubego (G2 czyli 2 stopień zaawansowania histopatologicznego w skali 3 stopniowej)
pT3 - guz nacieka przez warstwę mięśniową do warstwy podsurowicówkowej lub do niepokrytych otrzewną tkanek okołookrężniczych bądź okołoodbytniczych. Pozostałe informację proszę uzyskiwać od onkologa zajmującego się mężem.