Interpretacja wyników insuliny na czczo i po obciążeniu

Witam. Bardzo proszę o interpretację wyników. Wiek: 28 lat Waga: 54 kg Wzrost: 168 cm Badanie na czczo Insulina po obciążeniu godz 0 - 7,75 uU/ml (2,6-24,9) godz 1 - 32,62 godz 2 - 36,30

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

ważniejszy jest pomiar glikemii niż insuliny po obciążeniu. Nie ma sztywnych norm tego badania. Zinterpretować badanie może tylko lekarz kierujący na nie.

Pozdrawiam.